•   在線電視 -電視頻道 -土耳其 -beIN Sports Türkiye 

電視頻道: beIN Sports Türkiye
beIN Sports Türkiye 線上 - 電視直播軟件

從官方網站播出
允許在此頻道嘅官方網站上播放此頻道,然後單擊播放器
beIN Sports Türkiye
國家:  土耳其
類別: 運動
05
0
該頻道嘅最新視頻
Emre Belözoğlu'ndan Yeni Sezon Öncesi Özel Röportaj
24:38
Altay 2-1 Beşiktaş MAÇ ÖZETİ | 7. Hafta - 2021/22
4:07
Trabzonspor 1-1 Aytemiz Alanyaspor MAÇ ÖZETİ | 7. Hafta - 2021/22
3:56
Atakaş Hatayspor 1-2 Fenerbahçe MAÇ ÖZETİ | 7. Hafta - 2021/22
3:44

加載更多
beIN Sports Türkiye - 描述,評論,評級

beIN Sports Türkiye, 2000 yılında Işık TV adıyla Mehmet Emin Karamehmet tarafından Digiturk platformu için satın alınan, 2001 yılında yine Mehmet Emin Karamehmet ve Şansal Büyüka tarafından adı Lig TV yapılan ve 2017 yılında beIN Media Group tarafından adı beIN Sports olarak değiştirilen, 2001 yılı başından beri Süper Lig maçlarının naklen yayın haklarını elinde bulunduran ve Digiturk dijital platformundan yayın yapan Türk şifreli futbol kanalıdır. Kanalın sahibi Digital Platform İletişim Hizmetleri A.Ş.'dir.
Bu kanalda sizi arşiv maç özetleri, en eğlenceli programlar, özel içerikler ve hiçbir yerde bulamayacağınız özel röportajlar bekliyor.
İngiltere Premier Ligi maçlarının yayınlandığı S Sport kanalı ile anlaşma sağlayan beIN SPORTS Haber kanalı, birbiriyle çakışan müsabakaların canlı yayınlarını da izleyiciyle paylaşmaktadır. Kanalda yayınlanan Süper Toto Süper Lig maçlarının geniş özetleri ilgiyle izlenirken, THY Euroleague Basketbol müsabakalarını da naklen yayınlayan kanal izleyiciden olumlu tepkiler almaya başladı. beIN SPORTS Haber canlı yayın ile aktardığı ücretsiz ve şifresiz sunduğu özel müsabakalar sayesinde diğer spor kanalları arasından sıyrılıp en çok izlenen spor kanalı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

beIN Sports Türkiye 線上 - 電視直播軟件

Ulusal Kanal  土耳其 / 一般
Haber kanalının internet sitesinde siyaset, ekonomi, spor, teknoloji, kültür-sanat haberleriyle son dakika gelişmeleri bulunmaktadır.

  • 100
55
1 票
Zigana Tv  土耳其 / 一般
Zigana TV, Trabzon merkezli yayın yapan ve Karadeniz gündemini takip eden yöresel bir kanaldır. Eski Adı: Gökkuşağı TV'dir. Ayrıca bu kanalla

  • 0
05
0 票
a Spor  土耳其 / 運動
A Spor, Zirve Holding bünyesindeki Kalyon Grubu'nun sahipliğini yaptığı bir spor kanalıdır. 15 Temmuz 2014'te yayın hayatına başlaması planlanan

  • 0
05
0 票
Ege TV  土耳其 / 一般
Egenin en büyük tek bölge televizyonu.

  • 0
05
0 票
Ünye TV  土耳其 / 一般
Güncel Ünye haberleri, son dakika Ünye haber ve gelişmeleri.

  • 80
45
1 票
Bursa TV  土耳其 / 一般
İl ve ilçeleri hakkında bilgiler ve güncel yerel haberlerin bulunduğu haber sitesi

  • 80
3.55
2 票電視按國家