•   在線電視 -電視頻道 -阿爾巴尼亞 -Top Channel 

電視頻道: Top Channel
Top Channel
國家:  阿爾巴尼亞
類別: 一般
3.45
19
該頻道嘅最新視頻
Top Channel/ Lajçak: Situatë e re në procesin e bisedimeve Kosovë – Serbi
1:13
Top Channel/ Qeveria e Abazoviç në rrezik. Marrëveshja me kishën ortodokse serbe e fut në telashe
1:33
‘Ta bëjmë gruan tornitore’, plas debati në studio: Pse s’mund të punojë një grua që rrit fëmijë?!
2:28
Top Story/ Pro jetës apo pro zgjedhjes? Debati për abortin: ‘Fëmija nuk është pronë!’
1:38:28

加載更多
Top Channel - 描述,評論,評級

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare.

Top Channel 線上 - 電視直播軟件

Klan Kosova  阿爾巴尼亞 / 當地電視
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.15
11 票
KOHAVISION - KTV  阿爾巴尼亞 / 音樂
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.15
6 票
Albanian TV of America  阿爾巴尼亞 / 一般
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.35
9 票
Mrt 2  阿爾巴尼亞 / 一般
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.65
3 票
Report TV  阿爾巴尼亞 / 新聞
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit,

  • 60
2.85
19 票
RTK 1  阿爾巴尼亞 / 當地電視
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
45
2 票電視按國家